שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
תובנות

תובנות
פורסם לפני 65 ימים     מאת מיואשת מהחיים     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 56 ימים

לפני שנתיים,כשאיבדתי את האמונה בדת ובחרתי לעבור לעולם הליברלי,עשיתי זאת מהשיקול הפשוט הבא:
לא רציתי לאחל לעצמי חיים שהם כמו בתוך תודעה כמו של מחלה.
והנה-צחוק הגורל.
כל חיי הייתי בריאה לגמרי בגופי ובנפשי,
והנה-
אחרי אותה החלטה אומללה חטפתי מיד סרטן,
ממנו אמנם נרפאתי לאחר חצי שנה,אבל לאחר חצי שנה נוספת כשחידשתי שוב את הנסיונות ליצור קשר עם נשים ולהכנס לתוך העולם הלסבי-חטפתי שוב פעם 'סטירה' מלמעלה,כואבת הרבה יותר מהסרטן,מרה פי עשר ממנו,והפעם ללא שום אמפתיה,הבנה או תמיכה של הסובבים אותי: התחלתי לקבל התקפי חרדה ודכאון.

ורק כדי לסבר את האוזן,כשהנפש נהיית חולה זה פשוט לחוות את הגיהנום פה בעולם הזה.ממש כך.
זה בערך כמו כאבי תופת,אבל הרבה יותר גרוע-כי זה בנפש,וקשה להבחין מתי מתחילה ונגמרת התקפה,ונדמה לך שהמחשבות הקשות האלו הם שלך ובאשמתך,והתחושה היא כל הזמן שאת חיה על סף המוות.
ומה שמיוחד בייסורי הנפש האלו,שחווים אותם לגמרי לבד.הכל בתוך הראש.איש לא רואה,שומע או יודע.איש לא עוטף אותך או מחבק או מפנק,כמו חולים רגילים.

מה אגיד לכן?
אני מבינה כעת שייסורי המלחמה שביקשתי לברוח ממנה לא נעלמו,רק התחלפו בייסורים אחרים.
ושהעזיבה שלי את הדת לא היתה שוה את זה.
כי לא רק שלא הצליח לי בעולם הלסבי,ולא מצאתי כלום.
אלא דוקא עכשיו כשאני זקוקה יותר מתמיד למשמעות בחיי כדי לשרוד את הסבל,מבינה שכבר איבדתי את זה.
איבדתי את האמונה היקרה הזו שאני כל כך זקוקה לה כעת.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)