שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

שלום לכולם

שלום לכולם
פורסם לפני 488 ימים     מאת udiraz     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 482 ימים

שלום לכולם.
שמי אודי, אני די חדש בתחום.
יש לי זוג אווזים בערך שנתיים, ולארחונה התחלתי לגדל תרנגולות. קיבלתי מחבר שתי תרנגולות בלדי, ולכבוד זה בניתי לול, ומקווה היום להביא עוד להקה קטנה של מטילות (לגהורן).
גם האווזים אגב מטילים. שנה שעברה האווזה הטילה שלושים ביצים, בסוף דגרה, אבל לא בקע שום דבר. השנה היא גם הטילה, וממש לפני כמה ימים היא התחילה לדגור. גם כמה עשרות בודדות של ביצים. מעט אכלנו (פחות טעימות), וחלק סתם דיללתי לה, כי באמת היו המון.

אני מעלה תמונות של הלול שבניתי, שבאמת בשאיפה יתחיל להיות מאוכלס מהיום בערב.

הגודל של הלול עצמו הוא 2X1 מטר, גובה בערך מטר, לא כולל השיפוע של הגג, וגובה הלול מעל הקרקע (ההגבהה) קצת פחות ממטר.
לתרנגולות יש שטח מגודר כרגע של 8 מ״ר בערך, וכשהאווזים קצת יתרגלו אליהם ולא יהיה חשש שיתקפו אותן אני אשחרר אותן לגמרי במתחם של האווזים, שזה בערך 30 מ״ר, כשהכוונה היא שהם רק ישנו ויטילו בלול.
כמובן, זה מצריך ממני לקצץ את נוצות התעופה, כי הלול לא מקורה, והתרנגולות הערביות שלי כבר יצאו לטייל אצל השכנים.

אשמח להערות, עצות ופידבק אם יש.
תודה !

קבצים מצורפים:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)